MOJE KONTO

Oprócz tworzenia pomocy naukowych, prowadzę również warsztaty komunikacji i zarządzania trudnymi zachowaniami w duchu Pozytywnej Dyscypliny.


Jestem Certyfikowaną Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, Nauczycieli oraz Wczesnego Dzieciństwa z akredytacją Positive Discipline Association.


Ponadto, prowadzę szyte na miarę danej placówki szkolenia metodyczne w zakresie metodyki nauczania języków obcych dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą szkoleniowo - warsztatową, zapraszam do kontaktu.

Wszystkie dostępne tutaj narzędzia i pomysły testuję przed wypuszczeniem ich w świat wraz ze swoim zespołem i kursantami oraz weryfikuję pod kątem merytorycznym i metodologicznym z gronem zaprzyjaźnionych metodyków. 

Jestem Ewka - EduMATka,

czasem wariatka, rzucająca pomysłami i rymami jak z rękawa, tworząca, gdyż musi, bo inaczej się udusi, mocno relacyjna i autentyczna niezależnie od okoliczności. Analogowa zwolenniczka kontaktu z drugim człowiekiem na żywo. Nie znosząca niespodziewanych zmian i jednocześnie dzielnie stawiająca im czoła. Amazonka. Zawsze szukająca rozwiązań, zamiast skupiania się na problemach. Specjalistka od nauczania i zarządzania trudnymi zachowaniami dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Masz pytanie Napisz do mnie!

Copyright 2022. EDU MATY. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

IMIĘ *

NAZWISKO *

ADRES E-MAIL *

WIADOMOŚĆ *

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!