MOJE KONTO

Dla osób marzących
zaangażowanych kursantach i ich zadowolonych rodzicach.

Dla osób, które pragną spokoju i komfortu oraz chcą czerpać radość i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Dla osób, które stawiają na jakość i rozwiązania skuteczne długofalowo.

Dla osób prowadzących zajęcia językowe z dziećmi w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym. 

ZDOBĄDŹ KURS

Prowadzisz własną szkołę językową?

 

Jesteś metodykiem? 

 

Prowadzisz zajęcia językowe z dziećmi?

 

Potrzebujesz zaopiekować temat dyscypliny i zarządzania grupą na zajęciach swoich lub zajęciach Twoich lektorów?

KURS ONLINE

KURS ONLINE

Jeśli odpowiedź na choć jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to mam coś dla Ciebie.

Od frustracji do satysfakcji.

Dostęp do nagrań na 6 miesięcy.

4 dostępy w ramach jednego zakupu!!!

ABC Pozytywnej Dyscypliny na zajęciach językowych w grupach dziecięcych.

Kurs zawiera wiedzę, liczne wskazówki, sprawdzone pomysły i bogatą bazę narzędzi komunikacyjnych w duchu Pozytywnej Dyscypliny, dzięki którym:

uporządkujesz swoją wiedzę w zakresie specyfiki pracy z dziećmi na zajęciach językowych
 

dowiesz się, czym jest Pozytywna Dyscyplina i dlaczego jest tak skuteczna
 

poznasz moc mowy ciała i komunikacji niewerbalnej w kontekście zarządzania grupą
 

otrzymasz sprawdzone alternatywy dla stosowanych powszechnie systemów kar i nagród
 

zbudujesz ze swoimi kursantami wspierającą relację opartą o akceptację, wzajemny szacunek i poszanowanie wzajemnych granic
 

nauczysz się, jak świadomie reagować na trudne sytuacje, a przede wszystkim, jak im zapobiegać
 

poznasz potrzeby dziecka, z których wynikają jego trudne emocje i dowiesz się, w jaki sposób na nie reagować
 

wyposażysz swój warsztat metodyczny w szereg uniwersalnych skutecznych narzędzi komunikacyjnych
 

unikniesz wybuchów trudnych emocji, zarówno kursantów, jak i swoich
 

uzyskasz narzędzia, które pomogą Ci w sytuacjach awaryjnych, gdy jest bardzo trudno
 

zbudujesz wartościowe relacje z rodzicami i przygotujesz się na mniej i bardziej trudne rozmowy o dzieciach
 

PODNIESIESZ JAKOŚĆ ZAJĘĆ, wprowadzając gotowy standard pozytywnego zarządzania grupą, który otrzymasz w ramach kursu

ABC Pozytywnej Dyscypliny na zajęciach językowych w grupach dziecięcych.

Od frustracji do satysfakcji.

KURS ONLINE - CO DOKŁADNIE ZAWIERA?

W kursie znajdziesz wyłącznie konkretne i sprawdzone rozwiązania na te i wiele innych sytuacji:

Zaczynasz pracę z nową grupą, chcesz od początku „ustawić” grupę tak, aby współpraca pomyślnie przebiegała przez cały rok szkolny. Nie wiesz, od czego zacząć i jak się przygotować na ewentualne trudności.  

 

Kursanci nie słuchają, nie reagują ani na Twoje prośby, ani na polecenia, ani na groźby. Nie wiesz, co robić i jak mówić, aby dzieci wreszcie zaczęły Ciebie słuchać.

 

Nie potrafisz zapanować nad rozbieganą grupą. W sali panuje chaos. Masz coraz częściej ochotę wyjść z sali i więcej tam nie wracać. Masz myśli, że być może się do tego nie nadajesz. 

 

Kursanci nie szanują ustalonych zasad. Co chwila musisz im o nich przypominać. Tracisz na to dużo czasu. Chcesz, aby dzieci stosowały się do zasad i robiły to, czego od nich oczekujesz.

 

Masz wrażenie, że Twoje zajęcia są dla kursantów nudne, mimo iż dajesz z siebie wszystko. Pragniesz nauczyć się, jak planować angażujące zajęcia bez ciągłego wymyślania nowych aktywności.

 

Obawiasz się kontaktu z rodzicami Twoich kursantów. Nie masz pomysłu na budowanie relacji. Chcesz zyskać ich sympatię i pewność siebie w rozmowach z nimi.

Przykładowa lekcja - "NA PIGUŁKACH"

Kurs podzielony jest na 4 części, obejmuje 40 krótkich i treściwych lekcji. Razem daje to ponad 8 godzin materiałów video do obejrzenia w dogodnym miejscu i czasie.

CZĘŚĆ I – FUNDAMENTY SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI I ZARZĄDZANIA GRUPĄ (17 lekcji)

 


CZĘŚĆ II – NARZĘDZIA POZYTYWNEJ DYSCYPLINY NA ZAJĘCIACH JEZYKOWYCH (11 lekcji)

 


CZĘŚĆ III – TRUDNE ZACHOWANIA UCZNIÓW (8 lekcji)

 


CZEŚĆ IV – KONTAKT Z RODZICEM (4 lekcje)

Dodatkowo, materiały uzupełniające oraz niesamowite notatki wizualne podsumowujące materiał w poszczególnych lekcjach, które mogą stanowić skuteczne narzędzie podsumowujące i sprawdzające wiedzę z poszczególnych lekcji.

Przez ponad 20 lat pracy z dziećmi, rodzicami, lektorami i metodykami miałam do czynienia z setkami różnych trudnych sytuacji. Te doświadczenia pozwoliły mi zebrać wiedzę i pomysły, które faktycznie zadziałają w niemal każdej z nich.


Co to dla Ciebie oznacza?


Niezależnie od tego, czego dokładnie dotyczy Twój problem w kontekście trudnych zachowań i wyzwań na zajęciach językowych, to wskazówki i pomysły z kursu są przedstawiane tak, że będziesz doskonale wiedzieć, jak je przełożyć na Twoją konkretną sytuację. 


Co najważniejsze, wiedza z kursu pomaga nie tylko wtedy, kiedy zmagasz się z trudnościami. Jest ona przede wszystkim użyteczna na co dzień.   Sprawia, że zyskujesz poczucie bycia kompetentnym i świadomym edukatorem. Twoja relacje z kursantami są wartościowe, oparte na szacunku i jasnej komunikacji. Stosując moje wskazówki na co dzień, pierwsze efekty zobaczysz praktycznie od razu.

ZDOBĄDŹ KURS

ZDOBĄDŹ KURS!

Początek roku szkolnego to idealny moment na wdrożenie Pozytywnej Dyscypliny na swoich zajęciach. Być może masz nadzieję, że w tym roku nie trafi Ci się problematyczna grupa. Być może sytuacje kryzysowe zdarzają Ci się tylko czasami. I jak się zdarzają, myślisz sobie że upłynie trochę czasu, przyjdą lepsze dni i problemy przestaną się pojawiać?


Wiesz… Moje ponad 20-letnie doświadczenie utwierdza mnie w tym, że lepiej zapobiegać niż leczyć, również w kontekście edukacji. Że warto zainwestować trochę czasu i energii w przygotowanie się na różne ewentualności i różnorakie potencjalne problemy.  Tak, by do nich nie doprowadzić albo być w stanie zauważyć je na etapie początkowym. Bo im większy problem, tym więcej czasu i wysiłku (a często też frustracji i trudnych emocji) trzeba włożyć, żeby go rozwiązać. A jak wystąpią, warto mieć pomysły na to, jak zareagować bez wpadania w panikę i poczucie bezradności.


Jestem doskonałym przykładem na to, że każdego dnia można czerpać ogromną radość z pracy z dziećmi niezależnie od wieku, charakteru, czy temperamentu. Że każdy, nawet największy problem przekuwać w siłę i traktować jako cenną okazję do nauki dla wszystkich uczestników procesu edukacyjnego. Pozytywna Dyscyplina jako metoda komunikacji, budowania relacji i zarządzania trudnymi zachowaniami odmieniła moje zawodowe życie.
 

Może odmienić również i Twoje! Wejdź na drogę radosnej i skutecznej edukacji już teraz!
 

Skąd pewność, że kurs sprawdzi się również u Ciebie?

Kompendium wiedzy i praktycznych pomysłów, dzięki którym zrozumiesz dziecięce zachowania i zminimalizujesz częstotliwość ich występowania. Poczujesz się kompetentna w zarządzaniu grupą i trudnymi zachowaniami jednostek, dzięki czemu zyskasz komfort pracy i pewność siebie oraz dobre pożegnasz frustracje związane z problemami na Twoich zajęciach. Opanujesz chaos, zyskasz czas i przestrzeń na realizację materiału. Zaczniesz budować długotrwałe, oparte na wzajemnym szacunku relacje. To one stanowią fundament i paliwo napędowe skutecznej edukacji. Dają spokój, satysfakcję oraz budują Twój nauczycielski dobrostan.

ZDOBĄDŹ KURS!

Masz pytanie Napisz do mnie!

Copyright 2022. EDU MATY. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

IMIĘ *

NAZWISKO *

ADRES E-MAIL *

WIADOMOŚĆ *

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!